Strony internetowe dla firm

Wpis

wtorek, 05 lipca 2016

Tworzenie stron www w kreatorze WebWave

 

Tworzenie stron www to bajecznie proste zadanie. Ostatnio korzystałem z internetowego kreatora WebWave, który pozytywnie zaskoczył mnie swoją funkcjonalnością. Panel administracyjny jest przejrzysty i spójny, chodź dużo gorzej ma się wizualizacja ustawień domeny.

maxresdefault

Obecnie będąc w fazie tworzenia stron stron internetowych, mogę być niezmiernie wdzięczny za tego typu narzędzie. To jedyne tego typu, umożliwiające tworzenie stron www bez znajomości języka programistycznego. Było by tego trochę do nauki, php, html, js itd

 

Przypomnę że jestem totalnym laikiem więc wszelkiego rodzaju wdrożenia dotyczące ingerencji w kod kończyły się totalną klapą. Cieszy mnie fakt że tak wysoko rozwinięty program jak ten może tak wiele, to dziwne ale dopiero dziś jestem dumny z pomysłowości naszych rodaków, którzy rozwijają ten projekt,

 

Prócz znakomitego narzędzia, który nie jest alfą i omegą, mamy do czynienia z wspaniałą obsługą oraz supportem która stara się być rzetelna i przyjazna dla odbiorcy. Z tego tytułu pragnę pozdrowić pana Sebastiana ;)

tworzeniestronwww

Wiele firm powinno brać z nich przykład. Mimo iż tworzenie stron www jest obecnie na tyle powszechne że każdy może nim zająć to zachęcam do przeczytania ciekawych artykułów omawiających pewne kwestie dotyczących tworzenia stron:

1. Seo

2. Jak zacząć tworzyć

3. Ranking kreatorów stron www

To już wszystko w dzisiejszym wpisie. Przypomnę wam tylko o tym że warto jest mieć odrobinę kreatywności, ale o tym się dowiecie po przeczytaniu wcześniej wspomnianych artykułów ;)

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
nayalla
Czas publikacji:
wtorek, 05 lipca 2016 16:10

Polecane wpisy